Генеральний план

ОКТЯБРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА повідомляє, що для врахування громадських інтересів під час розроблення проекту генерального плану селища Керменчик Великоновосілківського району Донецької області Октябрська сільська рада розміщує генеральний план селища Керменчик зі схемою проектних планувальних обмежень.

Замовник – Октябрська сільська рада.

Виконавець – ТОВ «ПРОГРЕС – ЦИВІЛЬ ПРОЕКТ», адреса: 84313 Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Машинобудівників, 37 кім. 322.

Строки ознайомлення з генеральним планом селища Керменчик для врахування громадських інтересів з 14.12.2016 по 14.01.2017 року.

Пропозиції щодо розроблення генерального плану селища Керменчик подавати до Октябрської сільської ради за адресою: Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с-ще Керменчик, вул. Гагаріна, 4 тел. 92-7-35, Місюк М.М.

Завантажити план