Керменчицька сільська рада інформує про початок проходження перевірки відповідно до закону України «Про очищення влади»

Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563 із змінами і доповненнями, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №1025-р “Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”” Керменчицька сільська рада Великоновосілківського району Донецької області повідомляє, що 05.05.2017 року розпочато перевірку достовірності відомостей щодо спеціаліста ІІ категорії сільської ради, Гринчук Ольги Анатоліївни.

Перегляд документу