Секретар сільської ради - Гринчук Інна Володимирівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності): Гринчук Інна Володимирівна

Число, місяць, рік і місце народження: 23 липня 1983 року; селище Керменчик, Великоновосілківський район, Донецька область, Україна.

Громадянство: громадянка України.

Відомості про освіту: Освіта вища. В 2006 році закінчила приватний вищий навчальний заклад «Донецький університет економіки та права».

Відомості про трудову діяльність:

• 2003 – 2004 р.: Октябрський ДНЗ, денний вартівник;

• 2004 – 2006 р.: Великоновосілківський РЦЗ, стояла на обліку;

• квітень 2006 – грудень 2006 р.: Октябрський ДНЗ, вихователь;

• 2006 – й по теперішній час: Октябрська сільська рада; обрана секретарем.

Місце роботи (заняття): секретар Октябрської сільської ради.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): обрана з 2006 року секретарем сільської ради.

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: представницького мандату не маю.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: судимість відсутня.