Сільський голова - Місюк Михайло Миколайович

АВТОБІОГРАФІЯ

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності): Місюк Михайло Миколайович.

Число, місяць, рік і місце народження: 12 листопада 1965 року; селище Новодонецьке, Великоновсілківський район, Донецька область, Україна.

Громадянство: громадянин України.

Відомості про освіту: Освіта повна вища. В 1992 році закінчив Дніпропетровський агроуніверситет.

Відомості про трудову діяльність:

• з червня 1983 – по листопад 1983 р.: совхоз «Керменчик»; робочий, тракторист;

• 1983 – 1986 р.: служба в ВМФ РССР;

• 1986 – 1992 р.: Дніпропетровський державний Аграрний Університет; навчання;

• 1992 – 2005 р.: совхоз «Керменчик»; інженер по ЕМТП, завідуючий центральною майстернею;

• 2005 – 2006 р.: Великоновосілківський РЦЗ; на обліку як безробітній;

• з 2006 р.: Октябрська сільська рада; голова сільської ради

Місце роботи (заняття): голова Октябрської сільської ради.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): обирався головою Октябрської сільської ради.

Партійність: член партії «Наш край».

Склад сім`ї:

• дружина – Місюк Тетяна Миколаївна;

• син – Місюк Микола Михайлович;

• син – Місюк Олександр Михайлович;

• теща – Губанова Лідія Кирилівна.

Місце проживання: 85561, вул. Гагаріна, буд. № 13/1, селище Керменчик, Великоновосілківського району Донецької області.

Контактний номер телефону: 096-344-69-87; 099-487-21-20.

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: представницького мандату не маю.

Відомості про наявність чи відсутність судимості: судимість відсутня.