Обговорення виготовленого проекту генерального плану села Новомайорське

Для врахування інтересів громади КЕРМЕНЧИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА оголошує обговорення виготовлених проектів генеральних планів селища Новодонецьке та села Новомайорське Великоновосілківського району Донецької області. З матеріалами проектів генеральних планів селища Новодонецьке та села Новомайорське можна ознайомитися на офіційному сайті сільської ради та в приміщенні сільської ради.

Строки ознайомлення з проектами генеральних планів селища Новодонецьке та села Новомайорське для врахування громадських інтересів з 13.09.2017 по 13.10.2017 року.

Пропозиції щодо внесення змін до проектів генеральних планів селища Новодонецьке та села Новомайорське подавати до Керменчицької сільської ради за адресою: Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с-ще Керменчик, вул. Гагаріна, 4 тел. 92-6-35, Місюк М.М.

Завантажити план

Завантажити зонінг Новомайорське